Naar hoofdinhoud
Psycholoog Noordwijk
Interviews

OpenMind #6 met Richard de Leth

In deze Openmind-aflevering spreekt psycholoog Merel Hovestad met Richard de Leth over vitaliteit: de balans tussen eten, bewegen en ontspannen.

Door Merel Hovestad1 min lezen
Merel Hovestad in gesprek met Richard de Leth over vitaliteit in aflevering 6 van de Openmind-serie

In de serie Openmind tijdens de crisis interview ik Richard de Leth met zijn verhaal over vitaliteit.

Waarom vitaliteit mij als psycholoog aanspreekt

Het spreekt mij als psycholoog enorm aan omdat dit 'natuurlijk' altijd onderdeel is van onze coaching en therapie. Juist omdat ik zelf ook een uitdaging heb in dit vlak, heb ik Richard gevraagd zijn theorie te delen in deze live uitzending.

Hij legt uit over de driehoek eten, bewegen en ontspannen. Het klinkt simpel, toch gaat het bij veel Nederlanders mis. De prijs die zij betalen voor succes is hun gezondheid. Wat kunnen wij leren van Richard? Ik ben erg benieuwd wat je ervan vindt.

Lieve groeten, Merel

Zelf werken aan balans

De driehoek eten, bewegen en ontspannen komt terug in de manier waarop wij werken. Wil je hier begeleiding bij? Kijk dan eens naar:

Meer afleveringen vind je in onze Kennisbank. Zin om de eerste stap te zetten? Meld je aan — zonder wachtlijst.

Onderwerpen

  • openmind
  • vitaliteit
  • interview

Wil je hierover praten?

Herken je jezelf in dit artikel? Bij Praktijk de Vonk werk je zonder wachtlijst aan herstel. Neem gerust contact op.

WhatsApp